TIRSDAG 20. SEPTEMBER
10.00-11.15, rom 316, Olavshallen
Beethoven: Op. 1 nr. 1 i Ess
Tsjaikovskij: Op. 50 i a-moll
(Miguel Da Silva, Mykola Trio)
10.00-11.15, Kammersalen, Olavshallen
Schubert: Op. 100 Nr. 2
Ravel: Klavertrio
(Elisabeth Kufferath, Albéniz Trio)
11.30-12.45, rom 510, Olavshallen
R. Schumann: Trio nr. 1, op 63
Haydn: Nr. 36 i Ess
(Stefan Mendl, Trio Basilea)
12.30-13.45, Kammersalen, Olavshallen
R. Schumann: Klaverkvartett 3. og 4. sats
(Hanna Weinmeister, Trio Incendio)
14.00-16.00, rom K203, Krambugata
Schubert: Forellenkvintett
(Matthew McDonald, Nanna Ikutomi Sørli, Albéniz Trio)
14.30-15.45, Orgelsalen, Olavshallen
R. Schumann: Trio nr. 1, op. 63
Haydn: Nr. 36 i Ess
(Elisabeth Kufferath, Trio Basilea)
18.45-20.00, Kammersalen, Olavshallen
Schubert: Op. 100, nr. 2
Ravel: Klavertrio
(Stefan Mendl, Albéniz Trio)
ONSDAG 21. SEPTEMBER
10.00-11.15, rom K203, Krambugata
Franck: Fra Klaverkvintett
(Elisabeth Kufferath, Mykola Trio)
10.00-11.15 , rom 312 Olavshallen
Dvorak: Dumky trio
F. Liszt: Tristia S378c
(Stefan Mendl, Trio Incendio)
10.15-11.30, rom 316, Olavshallen
Schubert: Nr. 2 op. 100
Ravel: Klavertrio
(Hanna Weinmeister, Albéniz Trio)
11.45-13.00, Kammersalen, Olavshallen
R. Schumann: Trio no 1, op 63
Haydn: No 36 i Ess
(Stefan Mendl, Trio Basilea)
13.00-14.15, rom 316, Olavshallen
Schubert: Forellenkvintett
(Matthew McDonald, Nanna Ikutomi Sørli, Albéniz Trio)
14.30-15.45, rom K203, Krambugata
Faure: Fra Klaverkvartett Nr. 1
(Miguel Da Silva, Trio Basilea)
17.00-18.15, rom 504, Olavshallen
Masterclass Juniorensemble
(Miguel Da Silva, Sonoro Strykekvartett)
18.30-19.45, Kammersalen, Olavshallen
Dvorak: Dumky trio
F. Liszt, Tristia S378c
(Miguel Da Silva, Trio Incendio)
SCHEDULE THURSDAY 22. SEPTEMBER
09.30-10.45, rom 316, Olavshallen
R. Schumann: Trio nr. 1, op. 63
Haydn: Nr. 36 i Ess
(Hanna Weinmeister, Trio Basilea)
11.30-12.45, K203, Olavshallen
Franck: Fra Klaverkvintett
(Elisabeth Kufferath, Mykola Trio)
14.45-16.00, Kammersalen, Olavshallen
Schubert: Nr. 2, op. 100
Ravel: Klavertrio
(Miguel Da Silva, Albéniz Trio)
16.30-17.30, rom 504, Olavshallen
Masterclass Juniorensemble
(Hanna Weinmeister, Sonoro Strykekvartett)
17.45-19.00, rom K203, Krambugata
Beethoven: Op. 1 nr. 1 i Ess
Tsjaikovskij: Op. 50 i a-moll
(Stefan Mendl, Mykola Trio)
17.45-19.00, Kammersalen, Olavshallen
Schubert: Forellenkvintett
(Matthew McDonald, Nanna Ikutomi Sørli, Albéniz Trio)
17.45-19.00, Orgelsalen, Olavshallen
Dvorak: Dumky trio
F. Liszt, Tristia S378c
(Elisabeth Kufferath, Trio Incendio)
FREDAG 23. SEPTEMBER
10.00-11.15, K203, Olavshallen
Franck: Fra Klaverkvintett
(Elisabeth Kufferath, Mykola Trio)
12.00-13.15, Kammersalen, Olavshallen
Beethoven: Op. 1 nr. 1 i Ess
Tsjaikovskij: Op. 50 i a-moll
(Stefan Mendl, Mykola Trio)
16.30-17.30, rom 504, Olavshallen
Masterclass Juniorensemble
(Miguel Da Silva, Sonoro Strykekvartett)
16.30-17.45, Kammersalen, Olavshallen
R. Schumann: Klaverkvartett 3. og 4. sats
(Hanna Weinmeister, Trio Incendio)
18.00-19.15, Kammersalen, Olavshallen
Faure: Fra Klaverkvartett nr. 1
(Miguel Da Silva, Trio Basilea)
LØRDAG 24. SEPTEMBER
NY TID! 10.00-11.00, Kammersalen, Olavshallen
Tsjaikovskij: Op. 50 i a-moll
(Christian Tetzlaff, Mykola Trio)
NY TID! 11.00-12.00, Kammersalen, Olavshallen
R. Schumann: Trio nr. 1, op. 63
(Christian Tetzlaff, Trio Basilea)
NY TID! 12.30-13.30, Kammersalen, Olavshallen
Dvorak: Dumky trio op. 90
(Christian Tetzlaff, Trio Incendio)
12.00-13.00, room K203, Kjøpmannsgata
Masterclass Juniorensemble
(Charlotte Saluste-Bridoux, Sonoro Strykekvartett)
NY TID! 13.30-14.30, Kammersalen, Olavshallen
Schubert: Nr. 2, op. 100
(Christian Tetzlaff, Albéniz Trio)
13.00-14.15, room K203, Kjøpmannsgata
Faure: Faure: Fra Klaverkvartett nr. 1
(Miguel Da Silva, Trio Basilea)
14.30-15.45, room K203, Kjøpmannsgata
Beethoven: Op. 1 nr. 1 i Ess
Tsjaikovskij: Op. 50 i a-moll
(Stefan Mendl, Mykola Trio)
16.00-17.15, room 316, Olavshallen
Dvorak: Dumky trio
F. Liszt: Tristia S378c
(Stefan Mendl, Trio Incendio)